Lavinový set Barryvox S

Lavinový set Barryvox S

Vyhledavač, sonda a lopata

od 221 Kč/den

Chci rezervovat

Adventure Guy

Lavinový set Barryvox S

Set pro profesionály

Teleskopická sonda Probe 240, lavinový vyhledávač Barryvox S, který lze přepnout z digitálního módu do analogu a teleskopická, pevná lopata Alugator Ride. Barryvox Package S je trojka navržená pro rychlou a efektivní záchranu.

Vyhledávač Barryvox S:

Ukazuje směr, vzdálenost a počet zasypaných.3D sensor životních funkcí.Akustická podpora.Výdrž alkalických baterií v režimu send 300 hodin.Výdrž alkalických baterií v režimu search 1 hodina.Nárazuvzdorná konstrukce.Možnost markování a odmarkovaní (označení zasypaného a odznačení).Efektivní dosah signálu při vyhledávání / přijímání 70 m.Dosah analogu při vyhledávání 95 m / při přijímání 80 m.Zpracovává více signálů najednou.Vyhledávání v pásmu 180°.Stejné přijímací pásmo pro 2 hlavní antény.Možnost nastavení vlastního menu.Možnost aktualizace softwaru.Skupinový test.Podsvícený displej snadno čitelný přes polarizační skla.Automatická kontrola frekvence a funkcí.Ideální provozní teplota -25 °C až +45 °C.Automatické přepnutí z módu Search do módu Send.SOS manuál.Snadná obsluha v rukavicích.Pouzdro s popruhama pro uchycení k tělu.Hmotnost 210 g včetně baterií.

Lopata Alugator Ride:

Kalená lopata z elexovaného hliníku.Délka čepele 27,5 cm. Šířka čepele 21,5 cm.Délka rukojeti 45 cm (sbalená).Délka celé lopaty 62 cm (sbalená).Délka celé lopaty 86 cm (roztažená).Váha 740 g.Teleskopická T rukojeť.Broušená čepel.Otvory pro sestavení záchranných saní.Hmotnost 740 g.

Sonda Probe 240:

Průměr 11 mm, 6 segmentů, teleskopický systém, váha 245 g, délka 240 cm,délka (sbalená) 45 cm, odolný napínací kabel, bezproblémová obsluha v rukavicích, obal s SOS manuálem, hmotnost 245 g.

Hmotnost setu 1 190g

Vysílací frekvence 457 kHz

Napájení 3x AAA alkalické baterie, 1,5 V

Chci rezervovat